Alex y Desiree

Obserwuj:
Alex y Desiree

Alex y Desiree

Alex Morel i Desiree Godsell to profesjonalna para taneczna specjalizująca się w tańcach latino. Tańczą razem od 2015 roku i dzielą się swoją pasją z całym światem.

Zajmują się nauką tańca podczas najważniejszych festiwali na świecie oraz prezentują swoje ekscytujące i energetyzujące pokazy na scenach międzynarodowych. Są obecnie jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystów w swojej dziedzinie.

Alex y Desiree to para z dużym doświadczeniem w wielu formach tańca, jednak to ich interpretacje w stylu Bachata, przyniosły im światową rozpoznawalność. Stali się oni czołową parą, prezentującą styl Bachata Clasica, zwany też jako Bachata Tradycyjna czy Bachata Dominicana.

Ich kariera, łączy w sobie zdobywanie światowych tytułów oraz uznania, za ich autorskie choreografie i ogromny wkład w latynoską scenę taneczną. Ponadto, parę można zobaczyć w programach telewizyjnych, teledyskach oraz na platformach social media.

Pomimo swojej popularności, skupiają się głównie na szerzeniu radości i pasji, poprzez rozwój społeczności tanecznych na całym świecie.

Poza byciem coachem i trenerem tanecznym dla tancerzy z całego świata, Alex y Desiree są również członkami jury w dwóch prestiżowych Mistrzostwach Tanecznych (World Salsa Summit i Bachatea World Masters).


Wydarzenia

Sprawdź wydarzenia, na których będą Alex y Desiree!


bachatastars.pl © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.